KAYIT VE KONAKLAMA

KAYIT ÜCRETLERİ
Yurt İçi Katılımcı (Akademik Personel/Öğrenci) 500 TL
Dış Katılımcı (Akademik Kimliği ve Öğrenci Belgesini İbraz Edemeyenler) 650 TL
Karma Sergi Katılım Ücreti (Her Eser İçin) "Bildiri ile Katılanlar" 500 TL
Sadece Sergi Eseri ile Katılım Sağlayanlar 500 TL

 

KATILIMCILAR İÇİN KAYIT VE ÖDEME BİLGİLERİ

 1. Kongreye yurt içinden gelecek olanlar için katılım ücreti 500 TLAkademik Olmayan Katılımcılar içinse 650 TL’dir. Lisans, lisansüstü öğrencileri de katılım ücreti olarak 500 TL ödeyecektir. Farklı bir ödeme durumu söz konusu değildir.
 2. Bir yazar en fazla iki bildiri  ile katılabilir. Katılımcı her iki bildirinin hangi şekilde sunulacağına kendisi karar verebilir. İki bildirinin her ikisini sözel, poster yada bu bildirilerden birisi sözel birisi de poster olarak sunabilir. Sisteme yüklerken bunları kendisi tercih etmelidir.   İkiden fazla sözel/poster bildiri sunmak isteyen her katılımcının 200 TL ek bildiri sunum ücretini ödemesi gerekmektedir. Kongremize bildiri ya da bildirisiz katılan ve katılım belgesi isteyen talep eden her katılımcı 500 TL katılım ücreti ödemekle yükümlüdür. Kongremize gönderilen bildirilerde yazar sayısı 5 kişi ile sınırlandırılmıştır. 5 yazar üzerindeki çalışmalar hakkında ilgili yazarların çalışmaya ne türde katkı yaptığını gösteren resmi onaylı belge talep edilmektedir ve edilecektir. Bu belgeye sahip olmayan hiçbir çalışmaya kongremizde değerlendirme imkânı ve olanağı sağlanmayacaktır. KONGREMİZE DİNLEYİCİ VE İZLEYİCİ OLARAK KATILANLANLAR KAYIT YAPTIRMAK KAYIT ÜCRETİ ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.
 3. Kongremize gönderilen bildiri ve posterler eğer “YÜKSEK LİSANS ve DOKTORA” Tezlerinden türetilmiş ve üretilmiş ise ilk sırada ilgili çalışmanın sahibi ve ikinci sırada ilgili çalışmanın danışmanının ismi yer almak zorunadır.   
 4. Akademik teşvik bünyesinde yer alan Karma sergi için katılım ücreti ise "BİLDİRİ İLE KATILANLAR"her bir eser için 500 TL’dir. Sadece karma sergi eser ile katılanlar ise 500 TL ödemekle yükümlüdür. Her eser için ayrı ücret ödenmesi gereklidir. İki veya daha fazla eser sunmak isteyenlerin ekstra eser sunum ücreti ödemesi gerekmektedir.
 5. Karma sergi katılım belgesi sadece eser sunan katılımcılara verilecektir, poster bildiri sunan katılımcılar karma sergi bünyesinde yer almayacak ve bu katılımcılara sergi eser sunum belgesi verilmeyecektir.
 6. Sadece kayıt ücreti yatıranlara KATILIM BELGESİ verilecektir. 
 7. Otele konaklama için rezervasyon yaptırırken mutlaka kongre için geldiğinizi belirtiniz. Kongre katılımcılarına özel indirim yapılmaktadır. Bu bilgiyi vermezseniz indirimden yararlanamazsınız.
 8. 01 EKİM 2019 tarihine kadar yapılan ödemeler kabul edilecektir. Bu tarihten sonra yapılan ödemeler dikkate alınmayacak ve kongre programında bildiriniz kabul edilse bile yer almayacaktır.
 9. Davet ve kabul mektupları kongre hesabına bildiri ücreti yatırıldıktan sonra gönderilmektedir. Lütfen ödeme dekontunuzu muhasebe@guvenplus.com.tr adresine gönderiniz. Dekontu ilettikten sonra kabul ve davet belgeniz tarafınıza e-posta ile gönderilecektir.

 

KAYIT ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER

 • Bilimsel Toplantılara Katılım
 • Basılı Materyaller (Yaka Kartı, Katılımcı Belgesi)
 • Kongre Programı
 • Gün Boyu İkramlar
 • Tam Metin ve Özet bildirilerin yer alacağı e-kitap (Kongre sonrası internet sitesinden ilan edilecektir)
 • Öğle Yemeği

 Not: Kongremizde kırtasiye ürünleri çanta vb. ürünler verilmemektedir. Kongremize ait verilecek ürünler ve hizmetler yukarıda belirtildiği gibidir.

İPTAL VE İADE KOŞULLARI

 • 30 Nisan 2019 tarihine kadar yapılan iptallerde kongre katılım ücretinin %50’si iade edilir.
 • 01 Mayıs 2019 tarihinden sonra yapılan iptallerde kongre ücreti iade edilmez.
 • Kongre ücret iadeleri kongre bitiminde katılımcıya havale edilir.

 

 Hesap Sahibi: DOĞUŞ ONUR

HESAP NO

ŞUBE KODU

IBAN NO

PARA CİNSİ

BANKA ADI

0043969 1112 TR860004601112888000043969 TL AKBANK HALKALI ŞUBESİ
0038566 1112 TR070004601112036000038566 EURO AKBANK HALKALI ŞUBESİ

 

Kongre Merkezi

Yenişehir Mahallesi, Barış Caddesi 29 Sokak No: 34 47800 Mardin, Türkiye